Yukarıya Dön

ÇAĞRI MERKEZİ

☎️ 0850 304 12 30

Profesyonel Halı Yıkama

headerfacebook headerlinkedin headertwitter headerinstagram headeryoutube

Bizi takip edin

Koltuk yıkama hizmetini ev ve ofislerinize kadar getiriyoruz.

Üstelik ücretsiz servisimiz ile.

Uygun Temizlik kalitesi ile koltuk, oturma grubu, L kanepe gibi taşınmaz eşyalarınız yerinde yıkama hizmeti ile temizliyoruz.

koltuk yıkama

Profesyonel koltuk yıkama firması Uygun Temizlik olarak verdiğimiz hizmetin bilincindeyiz.

Bu yüzden verdiğimiz hizmet sonucunda evinizde gereken Hijyeni sağlayarak sizlere sağlıklı yaşam alanlarında oturma fırsatı sunuyoruz.

Koltuk Yıkama işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş koltuk yıkama servislerimiz size hizmet etmek için bir telefon kadar yakın.

Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Piyasadaki taklitlerimizden sakının.

Koltuk Yıkama özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınızı GARANTİ EDİYORUZ.

Koltuk Yıkama en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır.

Yıkama işlemi görmeyen koltuklar da, iç kısmına nüfus etmiş kir ve lekeler zamanla kumaş kısmına kusarak çirkin ve sağlıksız bir görüntü oluşturacaktır.

Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımındandahab temiz olacaktır.

Bizim tavsiyemiz koltukların yılda 2 defa yıkanmasıdır.

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Koltuk temizliğinde özellikle anti-bakteriyel maddeleri tercih etmeliyiz.Çünkü koltuklarımızda kir ve lekeler kadar bakteriler de bir o kadar önemli bir sorundur.

Koltuk Yıkama da bir diğer yöntem ise; ılık suya bir miktar amonyak ve arap sabunu koyup, lifle köpürterek silmektir.

Koltuklar silme işlemi yapıldıktan sonra mutlaka durulanmalıdır.Özellikle mutfak halıları en çok kirlenenler arasındadır. Üzerine yağ, salça, yemek, reçel v.s. herşey dökülür ve çıkarması zordur.

En etkili yöntem üzerine yağ-çöz sıkıp 15 dakika bekledikten sonra hafif bastırarak silmektir.

Yeni alınan koltuklar oldukca gösterişlidir ve siz onları bir örtüyle kapatmak istemezsiniz.Ama bir yandan da en ufak bir leke-kir olduğunda da içiniz cız eder.

Hemen bir bezle silmek istersiniz.Bu işlemi yaptığınızda , yüzeysel olarak kiri yada lekeyi temizlemiş olsanız da , asıl kir kumaş yüzeyinden içeriye doğru sünger kısmına doğru geçer.

Zamanla kötü koku ve bakteri yuvasına dönüşür.Bazen müşteriler, koltuğa bir bardak temiz su bile dökülse koltuğun bunu kustuğunu ve yüzeyde lekeler oluştuğunu belirtiyor.

Aslında suyun ve kumaşın hiç suçu yok. Zamanla koltuk silinerek içeri itilen kir, hatta hiç birşey yapımasa bile oturup kalktıkça koltuk yüzeyindeki toz zerreleri sünger tarafından emilir.

Koltuğa, bırakın çay, kahve veya başka bir sıvıyı, temiz bir bardak su bile dökülse, içerideki toz ve kir tortusuyla birşeşir ve samurumsu bir görüntü olarak koltuk yüzeyinde istenmeyen görüntüye yol açar.

Önemli olan kumaşın temizlenmesi değil, kumaşın altındaki süngerin temizlenmesidir.Kumaşı süngerin aynası olarak düşünebiliriz.

Yüzeysel temizlik ilk saatlerde temizlenmiş gibi görünebilir, fakat bir süre sonra süngerdeki kir kumaş yüzeyine çıkacaktır.

İşte bu sebepten dolayı firmamız fırçalama sistemi ile çalışmaktadır.

Tüm işlerimiz garantilidir.