Yukarıya Dön

ÇAĞRI MERKEZİ

☎️ 0850 304 12 30

Profesyonel Halı Yıkama

headerfacebook headerlinkedin headertwitter headerinstagram headeryoutube

Bizi takip edin

Kurumsal Temizlik Hizmetimizde.

Belirlediğiniz gün ve saatte isterseniz mesai saatlerinden sonra gelerek temizlik yapabiliriz..

kurumsal hizmetler

Halı, Koltuk, Perde temizliğinde her bir ürünün kendi yapısına ve ihtiyaçlarına yönelik bir özen gerektirdiğine inanan firmamızda, Halı, Koltuk, Perde  çeşitlerinin hepsine ihtiyaç duyduğu profesyonel hizmet gösterilmektedir.

Uygun Temizlik ve Tamir Hizmetleri otuz yılı aşkın tecrübesi ve her biri işinde uzmanlaşmış profesyonel ekibiyle İstanbul’daki Kurumsal Şirketlere ve evlere yönelik kurumsal Halı, Koltuk, Perde  yıkama, tamiratı ve montaj hizmeti vermektedir.

Temizleme sektöründeki tüm yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden modern tesisimizde son teknoloji halı, perde, koltuk,yatak ve yorgan yıkama, toz alma, sıkma, kurutma ve paketleme makineleri kullanılmaktadır.

Her bir ürüne ayrı özenin gösterilmesine olanak sağlayacak kadar geniş yıkama ve kurutma alanları bulunmaktadır.

Restoran, Otel, Plaza, Şirket, Ofis, Spor Merkezi, Kafe, Resmi Daireler ve Belediyeler için bizi arayın.

Kurumsal Halı Yıkama

kurumsal halı yıkama
Kurumsal İşletmelerin halıları sık sık kirlenir. Firmamızın profesyonel halı temizleme hizmetleri içerisinde kurumsal halı temizleme ve bakım hizmeti de vermektedir. İstanbul genelinde Kurumsal halı temizliği ve bakımı için bizi arayınız.

Kurumsal Perde yıkama

kurumsal perde yıkama
İstanbul genelindeki kurumsal perde yıkamalarını garantili yapıyoruz. Firmamızın profesyonel perde temizleme hizmetleri içerisinde kurumsal perde temizleme ve montaj hizmeti de vermektedir. Kurumsal perde temizliği ve montajı için bizi arayınız.

Kurumsal Koltuk Yıkama

kurumsal koltuk yıkama
Koltuk Yıkama Firması olarak kurumsal müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimizdir. kurumsal müşterilerimiz için Sigortalı ve Garantili Koltuk Yıkama Hizmetiyle İstanbul’un birçok ilçesine Servisimiz vardır. Kurumsal koltuk temizliği için bizi arayınız.

Kurumsal Yatak Yorgan Yıkama

kurumsal yatak yıkama
İstanbul genelindeki otellerin perde, yatak ve yorgan yıkama hizmetlerini garantili yapıyoruz.

Firmamızın profesyonel temizleme hizmetleri içerisinde yer alan otel  perde, yatak ve yorgan hizmetini de garantili olarak vermektedir.