Yukarıya Dön

ÇAĞRI MERKEZİ

☎️ 0850 304 12 30

Profesyonel Halı Yıkama

headerfacebook headerlinkedin headertwitter headerinstagram headeryoutube

Bizi takip edin

Uygun Halı Yıkama Temizlik Hizmetleri

Uygun Halı Yıkama olarak, halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama, step halı yıkama gibi hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize ücretsiz servis, kurumsal hizmet, garantili yıkama ve hızlı teslimat ilkelerimiz doğrultusunda yıkama hizmeti sunmaktayız.

Halı Tamiriuygun halı yıkama

Halı tamiri Geleneksel sanatlarımızdan olan halı ve kilim sanatı, modernleşme süreciyle birlikte artık fabrikalarda seri üretim şeklinde yapılmaktadır. Bunun yanısıra geleneksel el dokuması halılarımız halen üretilerek ülkemizin önemli turizm ürünüdür.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız

Koltuk Yıkamakoltuk yıkama

Firma olarak siz sayın müşterilerimize verdiğimiz hizmetin bilincindeyiz. Bu yüzden koltuk yıkamada da verdiğimiz hizmet sonucunda evinizde gereken Hijyeni sağlayarak sizlere sağlıklı yaşam alanlarında oturma fırsatı sunuyoruz.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız

Perde Yıkamaperde yıkama

Perde yıkama hizmeti ile başladığımız perde temizliğinde servis ağımız ile profesyonel perde yıkama temizleme hizmeti veriyoruz. tüm hizmetlerimizde olduğu gibi perde ve stor perde yıkama hizmetimizde de sizler için garantili temizlik yapmaktayız.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız

Yorgan Yıkamayorgan yıkama

Yorgan Yıkama ile günlük olarak kullanılan yorganların yanı sıra yüklüklerde, dolaplarımızda sakladığımız yorganlar bazen aylar boyunca havasız ve karanlık bir ortamda saklanmaktadır. Yün yorganlarda güvelenme gibi problemler ortaya çıkmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız

Organik Halı Yıkama ve Temizlik

İnsan sağlığına zararlı ve kanserojen madde içeren kimyasal maddeler hayatımızın her alanındadır.

Kimyasalların kullanımının artması hastalıkları da arttırmıştır.

Bunun nedeni insan vücudunun kimyasal maddelere karşı duyarlı olmasıdır.

Ağır kimyasalların kullanılması özellikle çocuklarda ciddi alerjik hastalıklara da neden olmaktadır.

Halı Yıkama Ustası olarak kullandığımız hijyenik temizlik ürünleri organik, anti bakteriyel ve dezenfektan olup gerekli ISO ve TSE belgeleri bulunmaktadır.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için lüften bizimle iletişime geçin.