Yukarıya Dön

ÇAĞRI MERKEZİ

☎️ 0850 304 12 30

Profesyonel Halı Yıkama

headerfacebook headerlinkedin headertwitter headerinstagram headeryoutube

Bizi takip edin

Nubuk Koltuk Yıkama hizmetimiz ile ilgili bilgi almak için hemen arayınız.

nubuk koltuk yıkama

Nubuk Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz.

Nubuk Koltukların temizliği nubuk koltuklar için tasarlanmış temizleme makinalarıyla yapılmaktadır, nubuk koltuklar yapılar itibariyle hassas yüzeyden oluşmaktadır.

Nubuk koltukların temizleme işleminde kullandığımız nubuk koltuk temizleme şampuanları bu iş için vazgeçilmez şampuanlardır.

Nubuk koltuk yıkama konusunda firmamızı tercih etmeniz durumunda, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bilindiği gibi nubuk kumaşlar suyu zor emer ve zor geri bırakırlar.

Aslında nubuk koltuk yıkama başlı başına bir sabır ister.

Defalarca vakumlama ve bekleme ister.

Zümrüt Nubuk Koltuk Yıkama ekibimiz gerekli hassasiyeti göstererek nubuk koltuklarınızın temizliğini yapar ve takımlarınızda hijyen sağlar.

Nubuk koltuk takımlarınızdaki kalem ve mürekkep boyalarını ve btüm lekelerin çıkartılmasını siz bize bırakın.

Koltuk Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Koltuk temizliğinde özellikle anti-bakteriyel maddeleri tercih etmeliyiz.Çünkü koltuklarımızda kir ve lekeler kadar bakteriler de bir o kadar önemli bir sorundur.

Koltuk Yıkama da bir diğer yöntem ise; ılık suya bir miktar amonyak ve arap sabunu koyup, lifle köpürterek silmektir.

Koltuklar silme işlemi yapıldıktan sonra mutlaka durulanmalıdır.

Özellikle mutfak halıları en çok kirlenenler arasındadır. Üzerine yağ, salça, yemek, reçel v.s. herşey dökülür ve çıkarması zordur.

En etkili yöntem üzerine yağ-çöz sıkıp 15 dakika bekledikten sonra hafif bastırarak silmektir.

Yeni alınan koltuklar oldukca gösterişlidir ve siz onları bir örtüyle kapatmak istemezsiniz.Ama bir yandan da en ufak bir leke-kir olduğunda da içiniz cız eder.

Hemen bir bezle silmek istersiniz.Bu işlemi yaptığınızda , yüzeysel olarak kiri yada lekeyi temizlemiş olsanız da, asıl kir kumaş yüzeyinden içeriye doğru sünger kısmına doğru geçer.

Zamanla kötü koku ve bakteri yuvasına dönüşür.Bazen müşteriler, koltuğa bir bardak temiz su bile dökülse koltuğun bunu kustuğunu ve yüzeyde lekeler oluştuğunu belirtiyor.

Aslında suyun ve kumaşın hiç suçu yok. Zamanla koltuk silinerek içeri itilen kir, hatta hiç birşey yapımasa bile oturup kalktıkça koltuk yüzeyindeki toz zerreleri sünger tarafından emilir.

Koltuğa, bırakın çay, kahve veya başka bir sıvıyı, temiz bir bardak su bile dökülse, içerideki toz ve kir tortusuyla birşeşir ve samurumsu bir görüntü olarak koltuk yüzeyinde istenmeyen görüntüye yol açar.

Önemli olan kumaşın temizlenmesi değil, kumaşın altındaki süngerin temizlenmesidir.Kumaşı süngerin aynası olarak düşünebiliriz.

Yüzeysel temizlik ilk saatlerde temizlenmiş gibi görünebilir, fakat bir süre sonra süngerdeki kir kumaş yüzeyine çıkacaktır.

İşte bu sebepten dolayı firmamız fırçalama sistemi ile çalışmaktadır.

Tüm işlerimiz garantilidir.